Черно море излиза срещу аматьори

Още публикации

Отборът на Черно море ще изиграе контролна среща по време на паузата заради националните отбори. „Моряците“ уредиха спаринг срещу тима на Черноморец Балчик. Проверката с третодивизионния тим ще се проведе в сряда, 9 октомври от 16 часа в Балчик, пише chernomorepfc.bg.

В нея ще вземат участие играчи, които са записали по-малко минути от началото на първенството в efbet Лига. Както е известно, Веселин Бранимиров води тренировъчния процес на „моряците“ до другата сряда, тъй като наставникът Илиан Илиев има мачове с националния отбор на България срещу Люксембург и Северна Ирландия в Лига на нациите

Черноморец Балчик се намира на пето място в Североизточна Трета лига, като след 8-ия кръг има записани три победи, три равенства и две загуби.

Реклама

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации