До хотел „Черно море“ във Варна мъж нарочно изсипва боклука от чувалите край кофите: Казва, че му е поръчано да го прави!

Още публикации

Варненец качи скандално видео, за което се твърди, че е направено в района на хотел „Черно море“. На него се вижда как мъж със светлоотразителна жилетка взема чувал и изсипва боклука около контейнера, пише Варна 24.

Мъжът коментира и не крие гнева си:

„Вижте за каква кочина става въпрос! Служител със светлоотразителна жилетка изхвърля нарочно боклук край контейнера! После същото прави и редови гражданин!

Случва се в района на хотел Черно море, на пъпа на Варна!

В последното видео братът ни обяснява, че някакъв си Мишо му казал така да направи. Какво е това безобразие в нашата Варна!? Да не говорим, че служителят май е от сметопочистващата фирма! Кой купува хора във Варна да разхвърлят боклук край контейнерите!?

Реклама

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации