Море от любов: Варна създава най-много животи през август

Още публикации

Август не е просто върхът на лятото – във Варна той е признат и като месецът на любовта. Топлите вечери, морският бриз и романтичните разходки по крайбрежната алея създават идеални условия за близост и страст между влюбените. Именно през август се зачеват най-много деца в морската столица – и неслучайно голям процент от варненските бебета се раждат през месец май.

Тази статистика не е случайна – тя отразява естествения ритъм на живота, в който лятото подтиква към спонтанност, свързване и ново начало. Ако обмисляте да имате дете, сега е идеалният момент – не само според науката, но и според сърцето.

Не губете време. Август е тук – пълен с топлина, романтика и възможности. Може би това лято ще даде начало на едно ново малко чудо.

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации