Полицейска акция за непълнолетни след 22 ч. край морето във Варна

Още публикации

Десета  за този летен сезон акция по заведенията край морския бряг се проведе снощи. Инспекцията бе осъществена от служители на „Криминална полиция“ и екипи на Първо и Второ РУ. Целта на операцията отново бе установяване на малолетни и непълнолетни лица – без придружител, след 22 часа; установяване на лица разпространяващи наркотични вещества.

При проведената специализирана полицейска операция във Варна бяха проверени пет питейни заведения и 380 лица. Бяха установени 21 непълнолетни – съставени са 14 бр. АУАН и три протокола за чл.65 от ЗМВР.

Инспектиращите служители на реда констатираха добра тенденция за намаляване на броя на непълнолетни без придружител, след 22 часа и наличието на декларации от родителите, в повече деца. Проверките, за установяване на нарушения по крайморските заведения, ще продължат до края на  летния сезон. 

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации