Лидерът на МЕЧ бесен на „Маркет Линкс“

Още публикации

Радостин Василев избухна срещу последната актуална социология. „Днес излезе първата фалшива социология на „Маркет Линкс“. Която естествено няма да се сбъдне. Която поставя МЕЧ под чертата“, отсече той в социалната мрежа. 

И продължи: „Но тя дава и други странни резултати – висок резултат за ПП-ДБ, тотален срив на някои партии…

Искам само да ви кажа, че „Маркет Линкс“ ни даваха 1,6 %, когато ние направихме 4,7 %.

Искам да ви кажа, че подкрепата, която получаваме онлайн и навсякъде, където се появим, говори достатъчно да това, каква подкрепа имаме. Изненадата след изборите ще е много голяма за такива фалшиви агенции като „Маркет Линкс“. Ние сме доказали, че истината е най-голямото оръжие в политиката. Очаквайте в деня на изборите голямата изненада от МЕЧ“.

Реклама

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации