На Цветница угасва усмивката на Пламена на пътя край Ропотамо

Още публикации

Шофьорът на лекия автомобил от Бургас получи условна присъда, а близките всеки ден ридаят на лобното й място, пише Флагман.

Бургаска област още помни ужаса отпреди 5 години на Цветница. На 25 април 2021 г., когато времето бе прекрасно и всички се наслаждаваха на празника, един млад живот угасна завинаги и превърна светлия ден в най-черния за региона. 

Около 13:00 ч. същия ден лек автомобил, движещ се от Бургас в посока Приморско, докато се опитва да завие наляво към резерват Ропотамо към пристана с лодките за разходка, сече пътя и блъска мотор, с който се придвижвали 26-годишната Пламена от Шумен и приятелят й Андрей от Добрич. Ударът е бил толкова жесток, че двамата изхвърчат от него. Свидетелите на ужасяващия инцидент веднага спират движението и се притичват на помощ. Двамата лежат в локва кръв. На място пристигат линейки, за да закарат пострадалите към болнични заведения. Докато Андрей успява да стигне, Пламена няма този късмет. Минути по-късно тя издъхва. 

Реклама

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации