Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов упражни правото си на глас, по традиция, в Банкя. Той го направи с хартиена бюлетина. Лидерът на ГЕРБ поздрави и хората в избирателната секция. При това той бе направил приятна изненада на хората, които бяха дошли да го посрещнат.
След като пусна бюлетината в урната, Борисов заяви, че според него няма шанс за правителство след изборите. Неговата партия вече не е съгласна да прави компромиси, извън сериозните теми за страната и геополитиката, от вида на националната отбрана.
Лидерът на ГЕРБ също изрази надежда, че усилията за мир на американския президент Доналд Тръмп да дадат резултат и войната в Иран да бъде прекратена. Той също заяви, че войната в Украйна е лоша за всички страни, както за Европа, така и за самите украинци.
Присъстващите обаче, освен от думите на Борисов, бяха впечатлени и от неговата компания. Гордият дядо бе довел двамата свои внука – Бойко-младши и Иван.
Борисов често споделя снимки с тях в социалните мрежи, особено по празници като Коледа и Бъдни вечер. Сега обаче всички присъстващи видяха колко много са пораснали двамата малчугани и какви чудесни и възпитани деца са те.
И както е казал мъдрият български народ: „Децата са бъдещето на България“.


