Хванаха 23-годишна пийнала шофьорка вчера сутринта във Варненско. Това съобщават от Областната дирекция на МВР в морската столица.
В ранните часове на деня вчера полицейски служители на Четвърто РУ спрели за проверка жената, известна на МВР.
Като водач на лек автомобил при последвала проверка с техническо средство се оказало, че жителката на Белослав, е седнала зад волана след употреба на алкохол.
По случаят е образувано бързо производство.

