Сигнализирам от името на седемдесет човека – Етажна собственост с адрес ул. Агликина поляна. Вече трети месец живеем до мини сметище. Голяма част от живущите в м-ст Манастирски рид, изхвърлят своите отпадъци на това място, тъй като е достъпно и удобно. Органичните отпадъци около казаните не са почиствани от месец Април.
_%20507x%20900.jpg)
През купищата боклук тече вода от мини авария на ВиК, което допринася за гниенето и развъждането на насекоми, плъхове, дори забелязахме лисици. Миризмата е непоносима, рискът от зарази е огромен. Кой ще бъде отговорен, ако се разболеем – ние или децата ни? Подавахме неколкократно сигнали до Община Варна, Район Приморски, ВиК – Варна – никоя институция не предприема нищо! Нормално и цивилизовано ли е това в 21 век?!

