ПФК Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с „моряците“ по взаимно съгласие, съобщават от клуба.
Футболистът се присъедини към „зелено-белите“ през януари 2025 г. и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола.
В турнира за Купата на България има три мача с един гол, както и два мача в Лигата на Конференциите.
„Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“. ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера“, пише във фейсбук страницата на клуба.

