Според информация, която циркулира сред колегите на младия попфолк певец, сватбата на по-малкия син на Тони Стораро и избраницата му вече е на дневен ред и ще се случи до месец, а решението за голямата крачка изглежда е взето.
Любопитното е, че за годежа на Емрах и Айлян в края на август миналата година първа заговори не самият певец, а Людмила Захажаева – майката на бившата водеща на „Сигнално жълто“ Албена Вулева. Родената в Санкт Петербург участничка в „Биг брадър“ така и не обясни откъде е получила информацията, че младият изпълнител окончателно се сбогува с ергенството.
Само два дни по-късно фамилия Стораро също потвърди шумно щастливото събитие в социалните мрежи. Пищният годеж се превърна в истински спектакъл, а снимките и видеата от тържеството бързо обиколиха мрежата.
Годежът не успя да укроти Емрах
По думите на негови колеги обаче годежът не е успял да промени особено буйния нрав на Емрах. Очакванията на прочутия му баща той да се кротне и да започне да води по-улегнал живот явно не са се оправдали.
Певецът продължил да демонстрира страстта си към мощните и луксозни автомобили, както и към рисковото шофиране. Кулминацията дойде с отнемането на шофьорската му книжка за определен срок.
Докато Емрах продължава да се изявява като „лошото момче“ зад волана, годеницата му Айлян изглежда не успява да го спре в автомобилните му приключения.
Именно затова, според слуховете, семейният съвет е решил да предприеме по-сериозна мярка – време било младият Стораро окончателно да се раздели с ергенските си волности и да започне истинския семеен живот.
Айлян – бъдещата булка, която впечатли всички
Айлян и Емрах превърнаха годежа си в истинско модно шоу. Красивата брюнетка се появи с цели три впечатляващи тоалета – започвайки с дръзка червена бална рокля, преминавайки през синьо-зелена рокля, обсипана с пера, и стигайки до истински кралски финал с корона.
Избраницата на Емрах е родом от разградското село Подайва. Именно там, пред бащината къща на бъдещата булка и на площада в селото, започнаха празненствата. По-късно купонът се премести в луксозен ресторант в Шумен, където младите събраха широк кръг роднини и приятели.
Червеното доминираше в пищната украса. По масите имаше месингови свещници с червени пера, а дори палмите бяха декорирани с пера вместо листа. В духа на традицията младата двойка бе закичена от близки и гости с гердани от пари – пожелание за благоденствие и финансово благополучие на бъдещото семейство.
Годеж като автомобилно дефиле
Емрах и Айлян пристигнаха на тържеството с тъмносин Mercedes G-класа, шофиран лично от певеца. На задната седалка пък се возеха брат му Фики и неговата половинка Гюлджан.
Но автомобилното шоу тепърва започваше.
След джипа се наредиха мощно спортно BMW, два впечатляващи модела Ferrari и два автомобила Lamborghini. В яркожълто Lamborghini пристигна и бащата на Емрах – Тони Стораро, който по-късно вдигна градуса на купона с няколко изпълнения.
Ламборгинито на Тони бе последвано от друг модел на италианската марка, този път в светлосин цвят. Така годежът в Подайва се превърна не просто в семейно тържество, а в своеобразно дефиле на ултралуксозни автомобили.
Три дни и три нощи?
Големият въпрос сега е кога и къде ще бъде сватбата.
Засега конкретна дата и място не са публично обявени, а дори колегите на бъдещия младоженец не знаят къде ще се проведе грандиозното тържество.
Според непотвърдената информация едва ли младите ще заложат единствено на традиционното гражданско подписване. При тяхната общност сватбеното тържество и обичаите около него имат особено значение и могат да превърнат събитието в истински тридневен спектакъл.
Едно обаче изглежда сигурно – ако Емрах Стораро действително се жени скоро, ергенският му живот е към своя край, а бъдещата булка Айлян може да се окаже човекът, който най-сетне ще успее да укроти най-малкия Стораро.

