Почина жената, блъсната на пешеходна пътека по бул. „Трети март“ във Варна, все още изясняват самоличността ѝ

Още публикации

Жената, блъсната по-рано днес, на пешеходна пътека по бул. „Трети март“ във Варна, е починала. Това съобщиха преди минути от пресцентъра на ОДМВР в областния град. Към момента все още не е установена самоличността ѝ, уточняват от Полицията.

Сигналът за тежкото пътнотранспортно произшестие на бул „Трети март“ е получен около 11:20 ч. Товарен автомобил, при извършване на ляв завой от булеварда към ул. „Константин Фружин“, е блъснал пресичаща на зелена светофарна уредба пешеходка.

Вследствие на инцидента жената е починала.

Пробите на водача за употреба на алкохол и наркотични вещества са отрицателни.

Реклама

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации