четвъртък, май 2, 2024

Спартак Варна загуби в последната си контрола преди старта на Втора лига

Най-четени

Още публикации

Отборът на Спартак Варна допусна загуба в последната контролна среща от зимната подготовка. „Соколите“, водени от Росен Кирилов, отстъпиха с 1:2 при гостуването си на друг представител на Втора лига Черноморец в Балчик.

Домакините поведоха с две попадения на силно игралия Джорджио Димитров в 15-ата и 32-рата минута, а след почивката за спартаковци се разписа Ромееш Ивей в 65-ата минута.

Двубоите от Втора лига се подновяват следващия уикенд. На 17-и Спартак, който е втори в класирането, приема 13-ия Черноморец (Бургас) от 14 часа на своя стадион в среща от 21-вия кръг.

Съставът на Спартак: Георги Георгиев, Дмитро Семенив, Ангел Грънчов, Милен Цветков, Любослав Маринов, Йоан Бауренски, Даниел Начев, Румен Руменов, Мехмед Сабри, Ивей Ромееш, Виктор Митев (Никола Виденов, Велислав Боев, Хидает Хюсеин, Радослав Терзиев, Георги Бабалиев, Велислав Минков, Георги Мариянов, Ахмед Ахмедов)

снимка: Спартак Варна