Спартак Варна с минимална победа над Беласица (видео)

Най-четени

Още публикации

снимки и видео: Будна Варна

Спартак Варна надигра гостите от Петрич с минималното 1:0 на стадион „Спартак“ във Варна.

Домакините натикаха гостите в тяхното наказателно поле в първите 15 минути и гола беше въпрос на време, след няколко пропуска, в 11 минута със задна ножица се разписа Ахмет Ахмедов точно пред трибуна „Соколь“.

След гола мача стана равностоен и двата тима имаха положения, но така и не се стигна до нов гол през първата част.

През втората част Спартак и Беласица заложиха повече на единоборствата и след редица жълти картони, доиграха мача до 1:0 за „Соколите“.

С тази победа в 23 кръг на Втора лига, отбора от Варна се доближи на две точки от Септември, който в понеделник ще изиграе своята среща срещу Янтра в София.