Днес по случай националния празник на Република България 3 март, хиляди варненци носеха цветовете на българския трибагреник и знамена в морската столица.

Една малко по-различна гледна точка имаха някой стопани на кучета, които разхождаха любимците си в централната част на града.
На домашните любимци бяха сложили знамена, шалове и шапки с цветовете на знамето на България.

Забелязаха се и кучета, носещи мартеници, явно закичени на 1 март за честита Баба Марта.
снимки: фейсбук

