четвъртък, май 16, 2024

Черно море победи Спартак Варна при U16

Най-четени

Още публикации

Отборът на Черно море записа успех срещу тима на Спартак Варна в зоналното първенство U16, съобщават на сайта си „зелено-белите“. „Моряците“, родени 2008 година, надиграха градския съперник (2007 г.) с 2:0 на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост.

Черно море откри резултата в 43-ата минута след като Васил Касабов премина през трима играчи на гостите и с изстрел в далечния ъгъл реализира за 1:0. В 65-ата минута след самостоятелен пробив Денислав Хасанов бе съборен в наказателното поле на гостите и сам превърна отсъдената дузпа в гол. Освен двете попадения „моряците“ удариха и греда чрез Васил Касабов.

В друг мач през уикенда родените през 2010 година таланти на Черно море завършиха 1:1 с връстниците си от Спартак Варна. Руслан Стоянов реализира попадението за „моряците“ от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Стилиян Сотиров.

снимка: ПФК Черно море