Спартак тресна Дунав с 3:1, Ивей със супер гол (видео)

Най-четени

Още публикации

снимка и видео: Будна Варна

Спартак Варна надделя над Дунав Русе с 3:1 в мач от 26-ят кръг на Втора лига, който се игра на стадион „Спартак“ в морската столица, предаде репортер на медия „Будна Варна“.

Мача започна с домакински натиск, като домакините изтърваха две 100% положения и веднъж уцелиха греда.

Гостите също се отчетоха с фрапантни пропуски до 32 минута, когато дойде реда на звездата на Спартак Ромеш Ивей, който с удар извън наказателното поле разстреля вратаря на гостите за 1:0.

Втората част също започна като първата с положения пред двете врати и в 72 минута отново Ромеш Ивей беше точен за 2:0. Гостите от Русе стигнаха до почетен гол в 85 минута, когато точен беше Луис Пахама. В края на мача за 3:1 се разписа Атанас Зехиров.

Така „Соколите“ продължават победната си серия като домакини и крачат смело към Първа лига.

В следващият двубой, Спартак Варна гостува на лидера Септември в София, в мач за първото място.