Спартак Варна II прави 2:2 с Дончево

Най-четени

Още публикации

снимка: Будна Варна

Спартак Варна II завърши 2:2 при гостуването си на Устрем Дончево в 24-ия кръг на Североизточна Трета лига, съобщават от варненския клуб.

Домакините отбелязаха две попадения до 20-ата минута, а Александър Йорданов и Никола Владев се разписаха още преди края на първата част. Два гола на спартаковци не бяха зачетени поради нарушение срещу вратаря и заради засада.

С второто си равенство за сезона „соколите“, водени от Иван Цветанов, събраха 41 точки и заемат шестата позиция в класирането с равен брой точки с петия Черно море II, които са с по-добри показателни в преките двубои.

В следващия кръг Спартак приема Фратрия.