Балчик отложи празненствата в Спартак Варна

Най-четени

Още публикации

снимка: архив Будна Варна

В четвъртък стартира 31-ият кръг в родната Втора лига с шест интригуващи срещи, които предложиха много драма и общо 18 попадения.

В най-очаквания двубой Спартак Варна гостуваше на борещия се оцеляване Черноморец Балчик и при победа щеше да официализира завръщането си в efbet Лига. „Соколите”, обаче претърпяха тежко поражение и така футболистите на Росен Кирилов ще трябва да почакат за завръщането си в елита.

Варненци загубиха срещата при гостуването на Черноморец с 1:4 в 31-ия кръг на Втора лига.

Стефан Митев откри за домакините в 41-а мин., уточняват от клуба на „соколите“. След почивката в 46-а и 57-а мин Джорджио Димитров се разписа два пъти. Даниел Начев върна попадение за соколите в 66-а мин, а Лукас Кардозо в 72-а мин оформи крайния резултат.

След осмото си поражение за сезона Спартак остава лидер в класирането с 63 точки и е само на три от завръщане в елита.