Лорер видя ново мнозинство за бюджета: 121+29 – ГЕРБ явно се чувстват комфортно

Още публикации

Видя се мнозинството в зала вчера – на управляващите и ДПС-Ново начало. 121+29 – ГЕРБ явно се чувстват комфортно. В бюджета се видя ляв популизъм. Видяхме, че няма реформи. Това заяви пред БТВ депутатът от ПП-ДБ Даниел Лорер.

„Имам сериозни опасения за този бюджет. ПП-ДБ няма да подкрепи бюджета, защото не се изпълни нито едно от нашите предложения.“

ГЕРБ ни използваха по време на преговорите, за да си създадат политическата програма, смята той.

Вярвам е в близко бъдеще ще се провали и това управление.

Росен Желязков не е идвал и продължава да не идва за подкрепа за Бюджет 2025, коментира Даниел Лорер.

Според него „ще е тъжно упражнение“, ако държавата опита да направи държавни магазини. И допълни, че дори и да се създадат, то в тях няма да има продукти.

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации