Във Варна днес ще бъде официалната премиера на видеото на песента “Жаден за живот“, на варненската хайлайф звезда Красимир Недялков, научи медия „Будна Варна“.
Събитието ще се проведе в бар „Cheers Whisky and Cocktails“ от 19 часа с водещ Десо Димитров.
Специални гости на събитието ще са: Мария Добрева и Ангелина Милева.

Видеото разказва историята на човек, който преминава през много изпитания и от силния стрес и натоварено ежедневие прекарва тежък инфаркт. След като се възстановява той преоткрива малките радости на живота, не спира да търси светлината, свободата и смисъла на живота. И го открива в здравословния начин на живот, сред красотата и спокойствието на природата и се потапя в света на музиката и изкуството. Начина на живот определя смисъла и личното ни щастие.
Комбинация от градски кадри, динамика и спокойствието и красотата на морето, планината и красотата на природа както, силни образи, които ще те накарат да почувстваш пулса на живота.


