Анна Кошко: Във Варна е по-гадно от Сибир

Още публикации

След като Гала изчезна от собственото си предаването „На кафе” и остави панелистите да се оправят сами до края на сезона, те са видимо амбицирани да задържат зрителите и без легендарната водеща. „Взехме властта!” възкликна Кристина Патрашкова в понеделник сутрин, а колегите ѝ бяха очевидно приповдигнати и с голямо желание да се изявят максимално.

Патрашкова подходи амбициозно и беше поканила една от най-обсъжданите двойки в артистичните среди – Деян Донков и Анна Кошко. За съжаление обаче, журналистката не показа мекия подход на Гала в интервюто с тях.

Донков почти се обиди, когато Патрашкова му зададе въпроса защо всичките му жени са актриси. Ситуацията беше леко неприятна и за Кошко, защото водещата не се сдържа да изброи имената на бившите на актьора, което не беше нужно на никого.

След това Патрашкова взе да разпитва Анна точно колко е зле да се живее в Сибир, където тя е израснала. Кошко напълно естествено реагира с думите, че всъщност зимите в България са по-гадни.

„В Сибир ходихме на училище при минус 35, но там няма вятър. Във Варна като духне при минус 15, е доста по-гадно”, отвърна актрисата.

Като цяло в поведението на панелистите се усети желаните да покажат нещо различно от това, което прави толкова дълго Гала в „На кафе”. Това само затвърждава теорията, че звездата на Нова телевизия е напуснала предаването завинаги.

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации