Осъдиха учителка, поддържала интимни отношения с 16-годишен ученик, тя: Сексът му с мен беше като подарък

Още публикации

Съд в Ню Йорк постанови присъда от 25 години лишаване от свобода спрямо 36-годишната учителка Санди Карасас-Пинес, след като я призна за виновна по обвинение за поддържане на сексуални отношения с 16-годишен ученик от училище за деца със специални потребности.

Между ноември 2022 и февруари 2023 г. младата учителка е убедила ученикът да станат двойка.

От прокуратурата обясниха, че Пинес и възпитаникът ѝ са се срещали на различни точки в Ню Йорк, като Бронкс, Йонкърс, Стейтън Айлънд и др. По тези места те обикновено правили секс в автомобила ѝ. Освен това, тя периодично му изпращала и свои голи снимки, които след това му заръчвала да изтрие.

Реклама

Пред разследващите осъдената споделила, че секс срещите помежду им били като „подарък“ за тийнейджъра.

Случаят се разчу през 2023 г., когато Пинес, съпруга и майка на три деца, бе уволнена от училището след повдигнатите ѝ обвинения.

„Сексуалната експлоатация от учители е обида за всички жители на Ню Йорк. Карасас-Пинес предаде доверието им, подтиквайки 16-годишно дете към сексуален контакт. Действия от този вид няма да бъдат толерирани“, заяви федералният прокурор Джей Клейтън.

След първоначалния си арест учителката нарушила условията си за освобождаване под гаранция, като се свързала с друга бивша ученик по имейл, веднага след като навършил 18 години, въпреки че ѝ било забранено да контактува без надзор с непълнолетни. Нейният адвокат определи поведението й като „обезпокоително“.

Реклама

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации