Народният представител Кристиан Ганчев съобщи в профила си във Фейсбук за коледна благотворителна инициатива, реализирана навръх Рождество Христово. Заедно с приятели, доброволци и колеги от младежката организация, той е участвал в приготвянето и раздаването на топъл курбан, както и на пакети с хранителни продукти от първа необходимост за хора в нужда.
Инициативата се е състояла в храм „Св. Цар Борис-Михаил“ в квартал Аспарухово – място, което, по думите на Ганчев, символизира вярата, съпричастността и човечността.
„Нека бъдем добрият пример. Когато правим добро от сърце, то винаги се връща“, написа народният представител, като отправи пожелание за светли и благословени празници.

