Ветераните на Черно море вкараха осем гола в Турция

Още публикации

Футболните ветерани на Черно море държат на традициите и от години спазват една от тях – да поддържат добри отношения с колегите си от Люлебургаз.

Бивши футболисти на „моряците“ гостуваха за пореден път за мач в турския град, който се игра при голям интерес и премина в духа на феърплея и приятелство.

Лично кметът на Люлебургаз даде началния удар на срещата, а впоследствие варненци показаха, че не са забравили какво да правят с топката и спечелиха с 8:1. Точни по два пъти за тях бяха Пламен Тимнев, Пламен Хаджийски, Радо Монев и Николай Стефанов, а заедно с тях силни изяви имаха бившият съдия Радослав Станев и Пламен Панайотов.

Съставът на Черно море нареди иконата на клуба Стефан Богомилов, а водач на групата беше Петърр Петров.

Изпращайте своите сигнали на [email protected]

336x280
Будна Варна вече е в любимите Ви приложения!

Можете да следите новините на Будна Варна в своето любимо приложение! Бъдете информирани за най-важните събития от Варна и региона!

Абонирайте се за нашите канали във Вайбър и Телеграм:

Реклама

Последни публикации