Протест срещу пътния травматизъм организира сдружение „Ангели на пътя“ тази вечер. Повод са поредните тежки катастрофи от последните дни, отнели няколко живота.
Демонстрации ще има пред съдебните палати в големите градове в страната от 19 ч., предава bTV.
Организаторите посочват, че се събират в памет на ВСИЧКИ загинали деца по българските пътища, като ще запалят свещи, ще пуснат балони и бели гълъби.

