четвъртък, май 2, 2024

Волейболният Черно море победи Нефтохимик

Най-четени

Още публикации

Волейболистите на „Черно море“ постигнаха важен успех тази вечер. Те се наложиха като домакини срещу състава на „Нефтохимик“ с 3:2 гейма. В отделните части 25:19, 17:25, 25:22, 18:25, 15:13.

Така битката на волейболното поле между Варна и Бургас е 2:0 победи в полза на варненци. Само преди дни „моряците“ спечелиха гостуването си на другия бургаски тим „Дея спорт“.

В мача тази вечер можеше да се види всичко. Двата  тима изиграха равностойна среща, като си размениха по два гейма. В тайбрека имаше драма, но късметът беше на страната на „Черно море“.

Сега за момчетата на Пламен Христов предстои гостуване в последната среща от редовния сезон на „Раковски“ в Севлиево. Мачът е на 16 март.

снимка: Черно море волейбол